Mercedes-Benz

Hej Mercedes! Zabierz nas w podróż!

W Klasie V dostępne jest nawet osiem miejsc dla rodziny z bagażami, a w bezpiecznej podróży towarzyszyć Ci będzie inteligentny system multimedialny MBUX.
Klasa V Mercedes-Benz

Klasa V dostępna w promocyjnym finansowaniu Lease&Drive 1%:

» Rata już od 2 050 zł netto miesięcznie
 ‎
» Umowa na 24 miesiące
 ‎
» Pakiet Gwarancyjny +24M gratis

‏‏‎ ‎

Lease&Drive 1%
Klasa V w programie Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki kalkulacji: wpłata wstępna 5% wartości pojazdu, okres umowy 24 miesięcy, średnioroczny przebieg 20 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Promocja dotyczy pojazdów z roku produkcji 2021, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2021 r. Powyższa propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wykonaj swój ruch i znajdź wymarzoną Klasę V.

Dowiedz się więcej o Klasie V.

Klasa V Mercedes-Benz

Przestronne wnętrze Klasy V pozwala wygodnie podróżować aż ośmiu osobom. Luksusowe materiały, dbałość o każdy detal i intuicyjne rozwiązania sprawiają, że komfort jest nieporównywalny z innymi samochodami.

Klasa V Mercedes-Benz


Kiedy zaczną się wakacje, podróż uprzyjemni inteligentny system komunikacji i rozrywki MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Wystarczy wypowiedzieć  słowa „Hej Mercedes”, a system uruchomi się i przyjmie komendy, polecenia i pytania.
W trakcie użytkowania, system zapamiętuje nasze aktywności po to, by przy kolejnych podróżach móc ułatwić nam ich wykonywanie, podpowiadając nam poszczególne funkcje czy ustawienia. Już od początku mamy też możliwość ustawienia aż do ośmiu profili muzyki, oświetlenia, ogrzewania i ustawienia foteli. MBUX może być obsługiwany nie tylko głosowo, ale także dotykowo. Opcjonalnie, jest też możliwa integracja ze smartfonem i korzystanie z aplikacji Apple Carplay czy Android Auto.

Klasa V Mercedes-Benz

To nie wszystko, co oferuje Klasa V. Wśród dodatkowych rozwiązań są: odsuwany dach panoramiczny, prestiżowy system audio Burmester, pakiet stołowy, leżankowy lub fotele tylne z luksusowymi funkcjami.

Klasa V Mercedes-Benz

W wersji standardowej Klasa V jest oferowana z sześcioma osobnymi, pełnowymiarowymi fotelami. Można skonfigurować ją także do siedmiu lub ośmiu miejsc. System szyn pozwala przesuwać fotele i ustawiać je w różnej orientacji względem siebie.

Klasa V Mercedes-Benz

Nawet najdłuższa podróż jest bezpieczna dzięki zaawansowanym systemom bezpieczeństwa, z których słynie Mercedes-Benz. Przyjemność z jazdy zapewniają dynamiczne silniki. Najmocniejszy zapewnia przyśpieszenie 7,8 s i aż 239 KM / 500 Nm mocy w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów 9G-TRONIC. 

[V 300 d: średnie zużycie paliwa: 8,6 l/100 km; emisja CO2: 225 g/km*]

* Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużycia paliwa zostały obliczone na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.

Oferta Umów Serwisowych dla Twojej Klasy V.

Dzięki Umowom Serwisowym Mercedes-Benz Twoje auto jest zawsze w ruchu, a Ty nie musisz martwić się o jego niezawodność. Sprawdź, jaki produkt najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zabezpiecz się przed nieprzewidzianymi kosztami.

Pakiet 4 przeglądówPakiet Complete
6 734 zł bruttoPrzykład: Klasa V, 36 m-cy, 120 000 km,
510 zł brutto miesięcznie

Pakiet Przeglądów - regularna, profesjonalna kontrola najważniejszych części i funkcji samochodu zagwarantuje jego sprawność i wydajność. Kupując przeglądy w pakiecie otrzymujesz niższą cenę i unikasz dodatkowych kosztów napraw.

Pakiet Complete - oferuje Ci kompleksową opiekę. Obejmuje ona wszystkie czynności serwisowe, łącznie z wymianą części eksploatacyjnych, a także czynności o charakterze gwarancyjnym.

Wykonaj swój ruch i znajdź wymarzoną Klasę V.

Zapraszamy do kontaktu!

Jazda testowa? Oferta? A może po prostu potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi którzy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania.Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu prawa, a wszystkie zawarte w niej dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Ostateczną propozycję przedstawia Doradca u Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz.