Mercedes-Benz

Sprinter – 25 lat historii sukcesu w transporcie.

Oferta Specjalna na Mercedesa Sprintera z rocznika 2021

W 1995 roku Mercedes-Benz stworzył Sprintera – furgonetkę, która stała się pionierem całego segmentu dużych pojazdów dostawczych.

Jego – dziś już legendarne – funkcjonalność, wytrzymałość, komfort i bezpieczeństwo szybko stały się punktem odniesienia dla konkurencji, a sam Sprinter synonimem dużego vana. Kolejne generacje umacniały go na pozycji lidera, a każda z następujących po sobie wersji modelu, zachowując jego tradycyjne walory, wyznaczała dzięki rewolucyjnym innowacjom nowe standardy w całym segmencie.

Trzecia generacja Sprintera, zgodnie z najlepszymi tradycjami 25-letniej historii modelu, przyniosła w 2019 odpowiedź na te wyzwania. Jest pierwszą, która ucieleśnia filozofię adVANce Mercedes-Benz Vans jako dostawcy nie tylko samochodów, ale kompleksowych rozwiązań mobilnych. W najnowszym Sprinterze komfort i bezpieczeństwo zostały podniesione do poziomu zwykle występującego tylko w samochodach osobowych. Sercem innowacji jest jednak przede wszystkim rozbudowana współpraca z Internetem* na skalę, która przynosi rewolucyjne nowości, ponownie czyniąc Sprintera liderem i prekursorem segmentu.

* Dostępność modułu komunikacyjnego (LTE) jest tymczasowo ograniczona dla niektórych pojazdów ze względu na ograniczenia w dostawach komponentów. Należy pamiętać, że usługi Mercedes me connect lub Mercedes PRO connect, w tym system połączeń alarmowych (eCall), nie są dostępne w pojazdach, których dotyczy ten problem. Aktualne informacje dostępne są u Twojego dealera Mercedes-Benz.

Teraz Sprintery z rocznika 2021 dostępne w specjalnej ofercie:
 ‎
Furgon z napędem na tył/4x4 z rabatem 14 760 zł brutto*
 ‎
Furgon z napędem na przód z rabatem 14 760 zł brutto*

*Promocja dotyczy pojazdów z roku produkcji 2021 z umowami sprzedaży podpisanymi od dnia 03.02.2021 r. do dnia 31.12.2021 r., w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2021 r. Szczegóły dotyczące promocji dostępne są u Doradców Handlowych Mercedes-Benz.

Promocyjne metody finansowania.

 ‎
Lease&Drive 1%

Atrakcyjny leasing bez wpłaty własnej.

Leasing 103%
Wyjątkowo niski całkowity koszt leasingu, bez dodatkowych wymagań.

Pożyczka od 2,99%
Atrakcyjne oprocentowanie pożyczki.

Pożyczka Pół/Pół
Brak oprocentowania, oplata administracyjna wynosi tylko 0,99%.

Oferta Umów Serwisowych dla Twojego Sprintera.

Twój samochód dostawczy to ważny element napędzający Twój biznes. Dzięki Umowie Serwisowej Mercedes-Benz Twoje auto jest zawsze w ruchu, a Ty nie musisz martwić się o jego niezawodność. Sprawdź, jaki produkt najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zabezpiecz się przed nieprzewidzianymi kosztami.

Pakiet Przeglądów - 4
Pakiet Gwarancyjny +24 m-cePakiet Complete
4 529 zł brutto2 220 zł bruttoPrzykład: Sprinter 314 CDI, 36 m-cy, 180 000 km

512 zł brutto/miesiąc

Pakiet Przeglądów - regularna, profesjonalna kontrola najważniejszych części i funkcji samochodu zagwarantuje jego sprawność i wydajność. Kupując przeglądy w pakiecie otrzymujesz niższą cenę i unikasz dodatkowych kosztów napraw.

Pakiet Gwarancyjny - zapewnia przedłużoną ochronę gwarancyjną Mercedes-Benz po upływie gwarancji producenta. Dzięki niej chronimy Cię przed nieprzewidzianymi kosztami napraw. Bez udziału własnego, na możliwych do zaplanowania, atrakcyjnych warunkach.

Pakiet Complete - oferuje Ci kompleksową opiekę. Obejmuje ona wszystkie czynności serwisowe, łącznie z wymianą części eksploatacyjnych, a także czynności o charakterze gwarancyjnym.

Sprinter Furgon

Sprinter Furgon.

  • 4 długości pojazdu: kompaktowa, standardowa, długa i ekstra długa
  • 3 wysokości dachu: normalny, wysoki i superwysoki
  • Dostępny w wersjach o DMC 3000 kg, 3500 kg, 4100 kg i 5000 kg, oprócz licznych możliwości zwiększenia lub redukcji ładowności, umożliwiających osiągnięcie dopuszczalnej masy całkowitej do 5500 kg
  • Maksymalna ładowność 2675 kg z wersją standardową Sprintera Furgon z dachem normalnym i dopuszczalną masą całkowitą 5000 kg
  • Dostępny w wersji z napędem na koła przednie, na koła tylne i na wszystkie koła

Zapraszamy do kontaktu!

Jazda testowa? Oferta? A może po prostu potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi którzy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania.