Mercedes-Benz

Zacznij od solidnej podstawy.

Zabudowa gratis.
Zacznij od solidnej podstawy

Teraz przy zakupie modeli Sprinter Podwozie,
zabudowę o wartości 18 450 zł* otrzymasz gratis.

* 18 450 zł brutto (15 000 zł netto). Po przekroczeniu ceny klient
otrzyma rabat minimalny na zabudowę w wysokości 18 450 zł brutto.

Różne opcje do zadań specjalnych

Różne opcje do zadań specjalnych.

Napęd na przednie, tylne lub wszystkie koła – dzięki trzem wersjom napędu Sprinter odnajduje się praktycznie w każdym zadaniu transportowym i dostosowuje do prawie każdego profilu jazdy. 

Dopasowanie do Twoich potrzeb

Dopasowanie do Twoich potrzeb.

Samochód dostawczy musi być praktyczny i ekonomiczny? A może reprezentacyjny i spełniający najwyższe wymagania w zakresie komfortu jazdy? Sprinter zapewnia to wszystko tworząc bazę opcji dla robiącej wrażenie różnorodności wersji. Bogata oferta powiększa się jeszcze, gdy uwzględnimy cztery wersje silnika.

Solidna podstawa, solidne nadwozie

Solidna podstawa, solidne nadwozie.

Możliwości konfiguracji Sprintera na pewno Cię zadowolą. Mając ponad 600 elementów wyposażenia dodatkowego i liczne warianty, Sprinter spełnia najbardziej indywidualne i najróżniejsze oczekiwania związane z transportem osób, materiałów lub narzędzi. W ten sposób dokładnie dostosowuje się do swego zadania, jako samochód na przykład z zabudową kufrową izotermiczną bądź chłodniczą, do transportu ładunków suchych, z zabudową integralną, jako wywrotka trójstronna, wóz strażacki, samochód policyjny czy karetka pogotowia. W zależności od profilu eksploatacji i wymagań w zakresie komfortu także wyposażenie wnętrza można dobierać indywidualnie: jeszcze bardziej komfortowe siedzenia, klimatyzację, radio i system nawigacyjny.

Atrakcyjny rabat

Atrakcyjny rabat.

Kiedy już wybierzesz idealne podwozie, czas wybrać pasującą do Twoich potrzeb zabudowę. Kupując solidną podstawę, dostaniesz od nas zabudowę o wartości 18 450 zł brutto. Nie czekaj!

Przygotowaliśmy również promocyje metody finansowania Twojego zakupu:

  • Leasing 103%
  • Pożyczka 2,99%
  • Pożyczka Pół/Pół

Zapraszamy do kontaktu!

Jazda testowa? Oferta? A może po prostu potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi którzy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania.