Mercedes-Benz

Mercedes GLB.  

Teraz za 1% ceny miesięcznie.
Mercedes GLB

Wszystkie rodzaje siły.

Intuicyjny system MBUX. Przestronna, gościnna przestrzeń dla aż 7 osób. I wyrazista stylistyka nadwozia, która nie pozostawia wątpliwości - tak wygląda wolność.

Mercedes GLB

Wybierz się w ekscytującą podróż Mercedesem GLB. Teraz dostępnym już od 1494 zł miesięcznie w promocji Lease&Drive 1%.*


GLB 180 d – średnie zużycie paliwa: 5,6 l/100 km; średnia emisja CO2: 146 g/km.

* Rata miesięczna netto w promocji Lease&Drive 1% wynosi jeden procent ceny katalogowej brutto pojazdu. Rata prezentowana dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny przebieg 15 000 km, wpłata wstępna 7% wartości samochodu, gwarantowana wartość końcowa, w kalkulacji zawarte jest ubezpieczenie Pakiet Gwarancyjny na okres 24 miesięcy. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o. o. skierowany jest do przedsiębiorców. Wyliczenie rat miesięcznych ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu artykułu 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Promocja dotyczy pojazdów z rocznika 2021, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2021 r.

Wielki projekt. Do wielkich zadań.

Wnętrze GLB zostało pieczołowicie zaprojektowane i oferuje efektowne elementy dekoracyjne. Ponadto urzeka innymi high-lightami, między innymi wolnostojącym szerokokątnym kokpitem.

Mercedes GLB

Silne wartości wewnętrzne.

Wnętrze GLB zostało pieczołowicie zaprojektowane i oferuje efektowne elementy dekoracyjne. Ponadto urzeka innymi high-lightami, między innymi wolnostojącym szerokokątnym kokpitem.

Mercedes GLB

Najpiękniejszy kształt wolności.

GLB jest pierwszym tego typu, który w wielkim stylu na nowo zdefiniował kompaktowego SUV-a, zarazem nie rezygnując z charakterystycznych elementów konstrukcyjnych SUV-a, takich jak solidne okładziny, optyczne zabezpieczenie podwozia czy relingi dachowe.

Mercedes GLB

Wytrzymałość rzadko bywa tak elegancka.

Mercedes-Benz GLB zachwyca nie tylko eleganckim i solidnym profilem, lecz także wyrazistym tyłem.

Przemyślany w każdym calu.

Odkryj maksymalny komfort i wyjątkową wszechstronność we wnętrzu Mercedesa GLB.

Mercedes GLB

Opcjonalnie trzeci rząd foteli/ siedem miejsc siedzących
GLB zabierze Cię wszędzie - do miasta, w góry i na pustynię. Niezależnie od tego, czy jeździmy w pojedynkę, czy zabieramy ze sobą całą drużynę, ten kompaktowy SUV oferuje wystarczająco dużo miejsca dla 7 osób.

Mercedes GLB

Drugi rząd foteli przesuwany wzdłuż
Radzimy rozsiąść się wygodnie: dzięki przestronnej koncepcji przestrzeni GLB jest gotowy na wszystko. Zapewnia to między innymi drugi rząd foteli, który może być odsuwany na życzenie, oraz wynikająca z tego zmienna przestrzeń bagażowa.

Mercedes GLB

Klimatyzowane fotele
Klimatyzacja foteli wentyluje fotele przednie, chłodzi je i tym samym reguluje wilgotność. Podczas chłodniejszych dni system podgrzewa powierzchnie foteli i oparć do optymalnej temperatury.

Mercedes GLB

Podgrzewana kierownica
O nadzwyczajny komfort podczas prowadzenia zadba ogrzewana, wielofunkcyjna kierownica. W szczególnie chłodne dni twoje dłonie błyskawicznie staną się ciepłe, ponieważ ogrzewanie kierownicy jest niezależne od układu ogrzewania samochodu.

Mercedes GLB

Wyświetlacz head-up
Najlepsze widoki na sportowe wrażenia i bezpieczną jazdę: wyświetlacz head-up przeobraża przednią szybę w fascynujący cyfrowy kokpit. Dzięki temu ważne informacje pozostają zawsze w zasięgu wzroku.

Mercedes GLB

Indywidualizacja i komfort usługi
Nowy system multimedialny MBUX informuje Cię na bieżąco. Jego obsługa jest nie tylko dziecinnie prosta, ale również wszechstronnie elastyczna. Kieruj się własną intuicją.

Wielki, a zarazem imponujący.

Czasami trudno jest wybrać pomiędzy imponującym wyglądem a wygodną funkcjonalnością. Z GLB nie trzeba wybierać. Dla kompaktowego SUV-a Mercedes-Benz żaden szczegół nie jest bez znaczenia.