Mercedes-Benz
Mariusz Baran
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 651 687
Tel. kom. +48 698 651 687
mariusz.baran@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Krzysztof Bereś
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 600 025 511
Tel. kom. +48 600 025 511
krzysztof.beres@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Piotr Błądziński
Piotr Błądziński
Mistrz
Tel.: +48 17 860 12 20
Tel. kom. +48 666 328 375
piotr.bladzinski@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Tomasz Chochorowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 660 663 792
Tel. kom. +48 660 663 792
tomasz.chochorowski@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane
Piotr Horbaczek
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 608 617 813
Tel. kom. +48 608 617 813
piotr.horbaczek@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Monika Idzik
Asystent Zarządu
Tel.: +48 17 860 12 20
Tel. kom. +48 692 463 256
monika.idzik@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Rafał Miękisz
Dyrektor After Sales
Tel.: +48 600 025 690
Tel. kom. +48 600 025 690
rafal.miekisz@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Agnieszka Nieckarz
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 668 252 266
Tel. kom. +48 668 252 266
agnieszka.nieckarz@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Krzysztof Nowak
Doradca Handlowy
Tel.: +48 698 651 685
Tel. kom. +48 698 651 685
krzysztof.nowak@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Mirosław Nowak
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 608 677 050
Tel. kom. +48 608 677 050
miroslaw.nowak@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Adrian Owsiany
Product Expert
Tel.: +48 882 097 976
Tel. kom. +48 882 097 976
adrian.owsiany@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Paweł Paliwoda
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 600 025 503
Tel. kom. +48 600 025 503
pawel.paliwoda@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Hubert Piejko
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 17 860 12 20
Tel. kom. +48 889 433 562
hubert.piejko@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Karol Sanowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 734 122 258
Tel. kom. +48 734 122 258
karol.sanowski@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Tomasz Tarnawski
Mistrz
Tel.: +48 784 325 078
Tel. kom. +48 784 325 078
tomasz.tarnawski@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Janusz Łyszczek
Mistrz
Tel.: +48 883 891 587
Tel. kom. +48 883 891 587
janusz.lyszczek@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Krzysztof Kowal
Doradca Handlowy
Tel.: +48 784 085 233
Tel. kom. +48 784 085 233
krzysztof.kowal@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane
Rafał Szyszka
Szef Serwisu
Tel.: +48 600 025 519
Tel. kom. +48 600 025 519
rafal.szyszka@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Paweł Kania
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 662 264 610
Tel. kom. +48 662 264 610
pawel.kania@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis
Ewelina Superson
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 735 952 257
Tel. kom. +48 835 952 257
ewelina.superson@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Milena Wielińska
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 17 860 12 20
Tel. kom. +48 538 361 399
milena.wielinska@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Bednarz
Bogusław Bednarz
Kierownik Sprzedaży
Tel.: +48 600 025 518
Tel. kom. +48 600 025 518
boguslaw.bednarz@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Mirosław Bieniek
Kierownik Blacharni
Tel.: +48 608 677 091
Tel. kom. +48 608 677 091
miroslaw.bieniek@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Marcin Tylus
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 608 061 313
Tel. kom. +48 608 061 313
marcin.tylus@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Serwis
Paulina Borcz
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 600 025 517
Tel. kom. +48 600 025 517
paulina.borcz@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Dominik Dziedzic
Kierownik Sprzedaży
Tel.: +48 600 025 514
Tel. kom. +48 600 025 514
dominik.dziedzic@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane
Michał Grzebyk
Mistrz
Tel.: +48 538 457 528
Tel. kom. +48 538 457 528
michal.grzebyk@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Bogusław Gwizdak
Mistrz
Tel.: +48 602 156 586
Tel. kom. +48 602 156 586
boguslaw.gwizdak@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Marek Horbaczek
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 600 025 513
Tel. kom. +48 600 025 513
marek.horbaczek@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Karolina Kaleta
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 692 440 633
Tel. kom. +48 692 440 633
karolina.kaleta@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Witold Lewicki
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 882 636 451
Tel. kom. +48 882 636 451
witold.lewicki@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Aleksander Ożóg
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 668 252 238
Tel. kom. +48 668 252 238
aleksander.ozog@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis
Angelika Pawlarczyk
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 728 365 766
Tel. kom. +48 728 365 766
angelika.pawlarczyk@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Marek Ryznar
Doradca Handlowy
Tel.: +48 17 860 12 20
Tel. kom. +48 538 329 554
marek.ryznar@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Paweł Rączy
Specjalista ds. Części Zamiennych
Tel.: +48 698 651 688
Tel. kom. +48 698 651 688
pawel.raczy@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Barbara Szlachta
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 692 463 236
Tel. kom. +48 692 463 236
barbara.szlachta@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Mateusz Szura
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 17 860 12 20
Tel. kom. +48 696 827 487
mateusz.szura@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Marek Zajko
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 600 025 510
Tel. kom. +48 600 025 510
marek.zajko@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Katarzyna Zawiślak
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 734 805 879
Tel. kom. +48 734 805 879
katarzyna.zawislak@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Samochody używane
Andrzej Żelazko
Doradca Handlowy
Tel.: +48 600 025 502
Tel. kom. +48 600 025 502
andrzej.zelazko@czach.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody kempingowe - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane