Mercedes-Benz

Nasza Firma dziś.

Informacje o naszej firmie.

Dziś znamy Państwa gusty i upodobania. Nie tylko wobec wymarzonej marki samochodu, ale również atmosfery panującej podczas jego zakupu. Przyświeca nam dbałość o elegancję, wygodę, funkcjonalność pomieszczeń i najwyższy poziom obsługi - czyli o to wszystko, co może spowodować uśmiech na twarzach i wprawić w dobry nastrój naszych Klientów. 

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług naszym Klientom.

Prowadzimy sprzedaż i serwis wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych - zarówno nowych jak i używanych. Nasza firma działa na terenie województwa podkarpackiego.

Obecnie w naszej firmie pracuje ponad 140 profesjonalistów – pasjonatów oddanych swojej pracy, którzy do wykonywanych obowiązków podchodzą fachowo i odpowiedzialnie. Dla naszych klientów wciąż poszerzamy zakres oferowanych usług. 

W 2014 r zakończyliśmy rozbudowę i przebudowę siedziby do której firma przygotowywała się od dłuższego czasu, widząc potrzebę odpowiedniego wyeksponowania nowych modeli, poprawę jakości oferowanych usług jak również potrzebę otwarcia się na nowe programy sprzedażowe i możliwości oferowane przez centralę naszych marek.

W 2016 r. wybudowaliśmy AMG Performance Center - dedykowane miejsce do sprzedaży sportowych samochodów marki Mercedes-AMG.

Od 30.11.2017 r. jesteśmy Dealerem Van ProCenter.

W planach mamy również zaoferowanie nowych usług serwisowych niedostępnych obecnie w naszym regionie.

Liczymy, że dzięki rozbudowie naszej siedziby wyprzedzimy oczekiwania naszych Klientów.