Mercedes-Benz

Zabudowy transportowe

W odpowiedzi na wszelkie potrzeby przewozowe.

Zabudowy transportowe są w stanie odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane potrzeby przewozowe, dzięki czemu będą Państwo w stanie łatwo i efektywnie dostarczyć ładunek do miejsca przeznaczenia. Oto przykładowe rozwiązania, które można stworzyć na bazie samochodów dostawczych Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz Sprinter dla branży kurierskiej.

Jeszcze nigdy praca kuriera nie była tak łatwa.

Praca kuriera niesie za sobą szereg wyzwań. Mercedes-Benz Sprinter przygotowany dla branży kurierskiej jest doskonałym narzędziem w codziennej pracy i w sposób znaczący ułatwia codzienną pracę.

Przemyślany system składanych półek w przestrzeni ładunkowej pozwoli wykorzystać całą objętość przestrzeni ładunkowej przy najróżniejszych gabarytach paczek. Dodatkowe przeszklenia w dachu doświetlą wnętrze i ułatwią znalezienie paczek. Nowoczesne rozwiązania z kamerą oraz czujnikami cofania ułatwią manewrowanie w nawet najciaśniejszych osiedlowych uliczkach, a systemy bezpieczeństwa wspomogą kierowcą w bezpiecznym dotarciu do celu nawet po całym dniu pracy.

Kolejnym rozwiązaniem dbającym o bezpieczeństwo kierującego są drzwi w ścianie działowej kabiny, które umożliwiają komfortowy dostęp do przestrzeni ładunkowej bez konieczności wysiadania z auta od strony ruchliwej drogi.

Oto Mercedes-Benz Sprinter - najlepszy w branży kurierskiej

Mercedes-Benz Sprinter dla transportu międzynarodowego.

Przygotowany na długie dystanse. 

Transport długodystansowy to nie tylko samochody ciężarowe. Również samochody dostawcze biorą czynny udział w transporcie ładunków, czasem na dystansie setek kilometrów.

Do takiej pracy oztsał stworzony Sprinter. Dzięki zabudowie do transportu międzynarodowego jest w stanie celująco spełnić potrzeby kierowcy.

Pojemna przestrzeń ładunkowa oparta na lekkiej zabudowie, wytrzymała konstrukcja o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,2 do 5,5 tony, rozbudowane systemy bezpieczeństwa oraz wspomagające kierowcę w pokonywaniu kolejnych kilometrów.

Sprinter to także funkcjonalna i przestronna kabina, wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisowa w całej europie, dzięki której Państwa samochód będzie miał zapewnioną stałą opiekę serwisową we wszystkich krajach Europy, 24 godziny na dobę.

Mercedes-Benz Sprinter dla firm przewozowych.

Gdy furgon to za mało.

Zabudowa typu kontener jest propozycją dla firm, które w swojej działalnosci potrzebują nie tylko dużej ładowności, ale i przestrzeni ładunkowej o maksymalnej objętości. 

Lekka i praktyczna zabudowa nie zmniejsza znacząco ładowności samochodu, a możliwość wyposażenia jej w windę załadowczą lub drzwi boczne ułatwia codzienne korzystanie z auta. 

Jednocześnie, zabudowa kontenerowa może być punktem wyjściowym do dalszej indywidualizacji i lepszego dopasowania do profilu działalności Państwa firmy.

Mercedes-Benz Sprinter - wywrotka

Mercedes-Benz Sprinter z zabudową typu wywrotka będzie idealną propozycją dla Klientów zajmujących się przewozem materiałów sypkich.

Trwała konstrukcja zawieszenia, dopuszczalna masa całkowita sięgająca 5,5 tony, niezawodne i mocne silniki to najważniejsze zalety Sprintera. Dodatkowo, w przypadku trudniejszych warunków terenowych, Sprinter jest dostępny również z napędem 4x4, w tym również z przełożeniem terenowym.

Sama zaś zabudowa może zostać dopasowana dokładnie do Państwa potrzeb, zarówno w formie klasycznej wywrotki lub też wywrotki trójstronnej.