Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz.

Części regenerowane

Części regenerowane.

Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz.

Nawet gdy Mercedes się zestarzeje, większość jego części posiada nadal wysoką wartość. Dlatego też mogą nam Państwo zwrócić uszkodzoną część. Jej wartość zaliczamy wtedy na poczet przetestowanej Oryginalnej Części Regenerowanej Mercedes-Benz. Oczywiście zamontowanie i wymontowanie części wykonujemy na Państwa życzenie od razu na miejscu. Każda część używana, którą przygotowujemy do ponownego zastosowania, oznacza oszczędność na koszcie wytworzenia części nowej. Wynikającą stąd korzyść cenową, dochodzącą do 50%, przekazujemy bezpośrednio Państwu.
Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz to rozwiązanie naprawcze przyjazne dla środowiska, korzystne finansowo i odpowiednie do wieku pojazdu, zachowujące jakość części nowych, wraz ze światową gwarancją na części.

Poznaj nasze oferty specjalne na Oryginalne Części Mercedes-Benz. 

Link do pobrania:

Korzyść cenowa.

Używane części Mercedes-Benz są cenniejsze niż się wydaje. Albowiem wraz z każdą częścią używaną, którą przygotowujemy do ponownego zastosowania, oszczędzamy na wytworzeniu części nowej – jest to oszczędność energii, nakładu pracy, materiału i związanych z tym kosztów. Korzyści są tak wielkie, że przy zakupie bądź montażu Oryginalnej Części Regenerowanej Mercedes-Benz przyjmujemy w rozliczenie prawie wszystkie wyeksploatowane części. Wartość zwróconej przez Państwa używanej części zaliczamy na poczet Państwa rachunku. Dlatego Państwa korzyść w wielu przypadkach sięga 50% w stosunku do części nowej.
Aby taka wymiana opłacała się również Państwa Mercedesowi, Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz oferowane są w ponad 70 różnych grupach produktowych.

Środowisko.

Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz stanowią alternatywę nie tylko tanią, ale też sprzyjającą ochronie środowiska. Części regenerowanych nie trzeba wytwarzać w całości od nowa, dlatego pochłaniają one mniej energii. Ponowne zastosowanie części używanych pozwala ponadto zaoszczędzić cenne surowce i ograniczyć emisję szkodliwych substancji.
Skalę ekologicznej korzyści unaocznia następujący przykład: w przypadku dalszego wykorzystania używanego silnika samochodowego Mercedes-Benz V8 bezpośrednio wykorzystuje się 67% materiałów, 32% trafia do regeneracji, a niewykorzystanych pozostaje zaledwie 1%.
Łącznie w programie Części Regenerowanych Mercedes-Benz oszczędzamy co roku około 13 500 ton surowców. Do tego dochodzi oszczędność energii wynosząca ok. 54 tysięcy megawatogodzin – taka ilość energii wystarcza przez rok dla ok. 17 tysięcy gospodarstw domowych.

Oryginalna jakość.

W przypadku naprawy z użyciem Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz mogą Państwo nadal liczyć na nasz sprawdzony standard jakościowy. Oferując części przygotowane przez naszych specjalistów zapewniamy jakość i bezpieczeństwo – jest to ta sama gwarancja, którą udzielamy na nowe części z produkcji seryjnej.
Przygotowanie Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz podlega surowej kontroli i odbywa się w kilku etapach. Wszystko zostaje dokładnie sprawdzone – od całkowitego demontażu na poszczególne podzespoły, poprzez czyszczenie, po kontrolę wzrokową, wymiarową i elektryczną. Jeżeli jakaś część nie spełnia wymagań, zostaje odpowiednio odnowiona i doprowadzona do należytego stanu. Wszystkie części podlegające zużyciu zastępowane są częściami nowymi. Podczas kontroli końcowej wszystkich Oryginalnych Części Regenerowanych obowiązują te same surowe standardy jak w przypadku części nowych.

Elastyczność.

Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz szybko przywracają mobilność. Od rozruszników, cylindrów hamulcowych i alternatorów przez turbosprężarki, głowice cylindrowe i pompy wtryskowe aż po kompletne silniki – najczęściej potrzebne Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz oferujemy na bieżąco, aby awaria nie zatrzymała Państwa na długo.
Gdyby którejś części zabrakło w magazynie, autoryzowany serwis Mercedes-Benz zatroszczy się o jej zdobycie w możliwie najkrótszym terminie. Serwis ma przy tym wgląd online w cały zasób wszystkich dostępnych Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz.

Alternator

Wybór z całą pewnością dobry: alternator Mercedes-Benz jako Oryginalna Część Regenerowana. Podczas jazdy alternator dostarcza energię elektryczną do sieci pokładowej i podtrzymuje naładowanie akumulatora. Co ważniejsze, z alternatora zasilane są prądem układy kierownicze i hamulcowe. Tak więc alternator Mercedes-Benz jest komponentem kluczowym dla niezawodności i bezpieczeństwa pojazdu.
Gdy chcemy zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo, a zarazem ograniczyć koszty, to racjonalną alternatywą są regenerowane alternatory Mercedes-Benz.

Turbosprężarka

Regenerowana turbosprężarka Mercedes-Benz zwiększa osiągi napędu w stosunku do silnika wysokoprężnego bez turbodoładowania, a także ogranicza zużycie paliwa, w pełni wykorzystując energię spalin silnika. Dodatkowo zaś, kupując regenerowane turbosprężarki Mercedes-Benz po kapitalnym remoncie i z zapewnioną jakością, płacą Państwo korzystną cenę.
Tak więc jazda z regenerowaną turbosprężarką Mercedes-Benz jest szczególnie ekonomiczna i sprzyja ochronie środowiska.

Rozrusznik

Rozrusznik Mercedes-Benz rozpędza silnik do wymaganej startowej prędkości obrotowej, umożliwiając jego sprawne uruchomienie. Tę sprawność marka Mercedes-Benz zapewnia poprzez surowe wymogi jakościowe, obowiązujące także przy regeneracji rozruszników. Bądź co bądź, dobrze jest polegać na swojej mobilności w każdej sytuacji.
Regenerowane rozruszniki Mercedes-Benz umożliwiają naprawę stosowną do wieku pojazdu, z jednoczesną oszczędnością kosztów sięgającą nawet 50%.