Mercedes-Benz

Lease&Drive 1% z kwotą rat obniżoną o wartość VAT.

Lease&Drive 1% z kwotą rat obniżoną o wartość VAT

Poznaj szeroką ofertę SUVów dostępnych od ręki, teraz w wyjątkowej ofercie finansowania, z niższą kwotą miesięcznych rat. Pomieszczą w sobie wszystkie Twoje plany i dowiozą je komfortowo do dowolnie wybranego przez Ciebie celu. A to wszystko za jedynie 1% ceny netto miesięcznie.

W Lease&Drive 1% Twoja miesięczna opłata wynosi jedynie 1% ceny wybranego przez Ciebie samochodu. Ale tylko teraz, jako cenę samochodu przyjmujemy jego wartość netto, a nie brutto. Dlatego każda miesięczna rata będzie niższa o wartość VAT wybranego przez Ciebie samochodu.

Mimo niższej miesięcznej raty zachowujesz jednak wszystkie korzyści Lease&Drive 1%. Gwarantujemy stałe oprocentowanie finansowania i wynikającą z tego niezmienność wysokości rat przez cały okres umowy. W razie potrzeby, zadbamy również o elastyczny harmonogram spłaty.

W skład oferty wchodzi również pakiet gwarancyjny, z warunkami dokładnie dopasowanymi do wybranego modelu. A na koniec czasu trwania finansowania gwarantujemy odkup pojazdu.

SUVy Mercedes-Benz. Wszystkie rodzaje siły.

W Lease&Drive 1%, z kwotą rat obniżoną o wartość VAT, dostępna jest szeroka oferta samochodów dostępnych od ręki.

GLB 180

GLB 180

Już od 1 217 zł netto miesięcznie*

GLE 300 d 4MATIC SUV

GLE 300 d 4MATIC SUV

Już od 2 263 zł netto miesięcznie*

GLE 350 d 4MATIC Coupé

GLE 350 d 4MATIC Coupé

Już od 3 057 zł netto miesięcznie*

GLS 350 d 4MATIC

GLS 350 d 4MATIC

Już od 3 324 zł netto miesięcznie*

* Rata miesięczna netto w promocji Lease&Drive 1% „bez VAT” wynosi jeden procent ceny netto katalogowej pojazdu. W ramach promocji, wartość miesięcznej raty netto została obniżona o równowartość podatku VAT. Rata prezentowana dla pojazdu bazowego z wyposażeniem standardowym – prezentowana dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny przebieg 10 000 km, wpłata wstępna uzależniona od modelu samochodu, gwarantowana wartość końcowa, w ofercie zawarte jest ubezpieczenie Pakiet Gwarancyjny na okres 24 miesięcy. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o. o. skierowana do przedsiębiorców. Wyliczenie rat miesięcznych, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu artykułu 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Promocja dotyczy pojazdów z rocznika 2019, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.10.2020 r. Modele prezentowane na zdjęciu mogą się różnić od wersji dostępnych w ofercie.