Mercedes-Benz

Oferty pracy w Mercedes-Benz.

Oferty pracy.

Krok do kariery w międzynarodowym koncernie.

Jesteśmy zainteresowani zmotywowanymi i zaangażowanymi pracownikami. Jeśli szukacie Państwo nowych wyzwań i dysponujecie ugruntowanymi kwalifikacjami zawodowymi, możecie się ubiegać u nas o pracę.

Doradca Handlowy Mercedes-Benz.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Reprezentanta Handlowego do pracy w salonie Mercedes-Benz – sprzedaż samochodów marki Mercedes-Benz.

Opis stanowiska:

- obsługa Klienta w procesie sprzedaży zgodnie ze standardami firmy

- aktywne pozyskiwanie nowych klientówrealizacja ustalonych planów sprzedażowych marki

- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

- planowanie i terminowa realizacji kontaktów z klientami (systematyczna praca z CRM)

Nasze oczekiwania:

- Doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientem

- Znajomość i umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

- Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów

- Dobra organizacja pracy własnej

- Umiejętność pracy w zespole

- Dyspozycyjność

- Biegła znajomość pakietu MS Office

- Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Stałe wynagrodzenie oraz premię w zależności od osiąganych wyników

- Narzędzia niezbędne do wykonywania zleconych obowiązków

- Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się spółce

- Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy

Zapraszamy do aplikowania.

Prosimy o przesłanie Cv oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@czach.mercedes-benz.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ochrona danych osobowych.

Kierując maila z podaniem aplikacyjnym na określone stanowisko zgadzasz się na przetwarzanie danych przez Danuta i Ryszard Czach sp. z o.o., ul. Krakowska 32, 35-111 Rzeszów (dalej jako: Administrator), Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (CV) w celu prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko określone w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy, przetwarzamy w oparciu o przepis prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzone przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z  obowiązującymi przepisami.

Twoje dane osobowe, zawarte w zgłoszeniu aplikacyjnym, będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę na udział w rekrutacji. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora a to zewnętrzni dostawcy usług (np. zewnętrzne centra przetwarzania danych, podmioty zapewniające obsługę i wsparcie w zakresie informatyki oraz oprogramowania, firmy świadczące usługi archiwizacji, przetwarzające dokumenty, świadczące usługi call center, obsługę korespondencji, podmioty świadczące usługi kurierskie, logistyczne), a także księgowi, doradcy prawni, organy administracji i sądy. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@czach.mercedes-benz.pl .

Zgoda na udział w rekrutacji, poprzez wysyłkę podania aplikacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@czach.mercedes-benz.pl jest dobrowolna. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną nam w ten sposób zgodę, wysyłając e-mail na: rekrutacja@czach.mercedes-benz.pl, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.